2019 SPRING SCHEDULE
VHSL Weather Memo

*In the event of inclement weather, a cancellation notice will be placed next to a cancelled game in RED, usually 2-3 hours before game time.

**A game highlighted in BLUE indicates a change of date, time or location for the game.

Day Date Time Home  Opponent Level Referee AR 1 AR 2 Note
Sat 16-Feb 12:30 UL CNU Women Highsmith Wildermuth Kappler S Schellenberger
Sat 16-Feb 3:00 UL W&M Women Heath Highsmith Kappler S cancel
                   
                   
Thrs 28-Feb 4:30 Amherst Rockbridge B-Scrim Lesniak Charron Wildermuth cancel
Thrs 28-Feb 6:00 Amherst Rockbridge B-Scrim Charron Lesniak Wildermuth cancel
                   
                   
                   
Fri 1-Mar 4:30 Amherst Rockbridge G-Scrim Bryant Stone Babione Cancel
Fri 1-Mar 6:00 Amherst Rockbridge G-Scrim Stone Lewis Babione Cancel
                   
Fri 1-Mar 6:00 Jefferson Forest Salem B-Scrim Wildermuth Boston Highsmith Cancel
Fri 1-Mar 7:30 Jefferson Forest Salem B-Scrim Boston Wildermuth Highsmith Cancel
                   
                   
Mon 4-Mar 4:30 Appomattox MS Sandusky GMS Berry Keehan xxxxxxxxxx Cancel
Mon 4-Mar 5:45 Appomattox MS Sandusky BMS Berry Keehan xxxxxxxxxx Cancel
                   
Mon 4-Mar 5:00 Halifax Heritage G-Scrim Marvin Morris Peer moved to 3/5
Mon 4-Mar 6:30 Halifax Heritage G-Scrim Morris Marvin Peer moved to 3/5
                   
Mon 4-Mar 5:00 Heritage Halifax B-Scrim Caudill Wildermuth Alvey  
Mon 4-Mar 6:30 Heritage Halifax B-Scrim Wildermuth Caudill Alvey  
                   
Mon 4-Mar 6:00 Jefferson Forest Hidden Valley G-Scrim Charron Stone Hemric K  
Mon 4-Mar 7:30 Jefferson Forest Hidden Valley G-Scrim Stone Charron Hemric K  
                   
Mon 4-Mar 5:00 Liberty MS Linkhorne GMS Hemric M Lovern xxxxxxxxxx Cancel
                   
Mon 4-Mar 5:30 Linkhorne Liberty MS BMS Lovern Babione xxxxxxxxxx  
                   
                   
                   
Tues 5-Mar 5:00 Altavista Randolph Henry B-Scrim Kappler Grubba Utz  
                   
Tues 5-Mar 4:30 Amherst MS Dunbar BMS Highsmith Berry xxxxxxxxxxx  
                   
Tues 5-Mar 5:30 Chatham GW B-Scrim Snead Uitto Eubank  
                   
Tues 5-Mar 5:00 Dan River Randolph Henry G-Scrim Holifield Sifuentes Spivey  
                   
Tues 5-Mar 5:30 GW Chatham G-Scrim Hacker Sifuentes Snead cancel
                   
Tues 5-Mar 5:00 Halifax Heritage G-Scrim Marvin Peer Morris  
Tues 5-Mar 6:30 Halifax Heritage G-Scrim Peer Marvin Morris  
                   
Tues 5-Mar 6:00 Jefferson Forest William Byrd B-Scrim Foley Cromwell Kappler S  
Tues 5-Mar 7:30 Jefferson Forest William Byrd B-Scrim Cromwell Foley Kappler S  
                   
Tues 5-Mar 5:30 Rustburg Stan River B-Scrim Stone Pennix Jones cancel
Tues 5-Mar 7:30 Rustburg Stan River B-Scrim Stone Pennix Jones cancel
                   
Tues 5-Mar 4:30 Sandusky Monelison MS Wildermuth Lovern xxxxxxxxxxx  
                   
Tues 5-Mar 4:30 VES Rustburg G-Scrim Boston Heath B Gifford  
                   
                   
                   
Wed 6-Mar 5:00 Amherst MS Rustburg BMS Lesniak Wildermuth xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 6-Mar 4:30 Appomattox Linkhorne GMS Bryant Keehan xxxxxxxxxxx cancel
                   
Wed 6-Mar 5:30 Brookville MS Liberty MS GMS Berry Griggs xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 6-Mar 5:30 GW Chatham G-Scrim Holifield Sifuentes Avila  
                   
Wed 6-Mar 5:00 Liberty MS Brookville BMS Williams Hemric M xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 6-Mar 5:00 Rustburg Stan River B-Scrim Stone Jones Pennix new
Wed 6-Mar 6:45 Rustburg Stan River B-Scrim Stone Jones Pennix new
                   
                   
                   
Thr 7-Mar 5:00 Altavista Brookville B-Scrim Highsmith Holifield Cline  
                   
Thr 7-Mar 6:00 Amherst Stan River B-Scrim Kappler S Lewis xxxxxxxxxxx new
Thr 7-Mar 7:30 Amherst Stan River B-Scrim Kappler S Lewis xxxxxxxxxxx new
                   
Thr 7-Mar 5:00 Appomattox Prince Edward B-Scrim Henry Shockley Grubba  
                   
Thr 7-Mar 6:00 Brookville  Alatvista G-Scrim ms Benzinger Barrett new
                   
Thr 7-Mar 5:00 Dan River Patrick Co G-Scrim Uitto Marvin Sifuentes  
                   
Thr 7-Mar 5:30 E.C. Glass Hidden Valley G-Scrim Wildermuth Stone Thomas city Stadium 
Thr 7-Mar 7:30 E.C. Glass Hidden Valley G-Scrim Stone Wildermuth Thomas city Stadium 
                   
Thr 7-Mar 5:30 GW Park View G-Scrim Hacker Morris Snead  
                   
Thr 7-Mar 5:00 Heritage Nelson G-Scrim Kappler Hemric K Babione  
Thr 7-Mar 6:30 Heritage Nelson G-Scrim Hemric K Kappler Babione  
                   
Thr 7-Mar 6:00 Jefferson Forest Salem B-Scrim Westbrook Heath B Boston new
Thr 7-Mar 7:30 Jefferson Forest Salem B-Scrim Westbrook Heath B Boston new
                   
                   
                   
Fri 8-Mar 5:00 Amherst Franklin Co G-Scrim Stalker Thomas Barrett cancel
Fri 8-Mar 6:30 Amherst Franklin Co G-Scrim Thomas Stalker Barrett cancel
                   
Fri 8-Mar 5:30 E.C. Glass Blacksburg B-Scrim Williams Wildermuth Lesniak city Stadium 
Fri 8-Mar 6:45 E.C. Glass Blacksburg B-Scrim Wildermuth Williams Lesniak city Stadium 
                   
Fri 8-Mar 5:00 Galileo Park View B-Scrim Hacker Sifuentes Snead at GW
                   
Fri 8-Mar 6:00 Jefferson Forest Salem B-Scrim Westbrook ms Heath B moved to 3/7
Fri 8-Mar 7:30 Jefferson Forest Salem B-Scrim ms Westbrook Heath B moved to 3/7
                   
                   
                   
Mon 11-Mar 5:00 Amherst Nelson Co BJV Hemric K Cromwell Jones  
Mon 11-Mar 6:45 Amherst Nelson Co BV Cromwell Hemric K Jones  
                   
Mon 11-Mar 4:30 Amherst MS Nelson BMS Heath B xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx  
                   
Mon 11-Mar 6:00 Appomattox Rustburg BJV Grubba Westbrook Kemppainen  
                   
Mon 11-Mar 5:30 Brookville Stan River GJV Caudill Stone Bryant  
Mon 11-Mar 7:00 Brookville Stan River GV Stone Caudill Bryant  
                   
Mon 11-Mar 5:00 Brookville MS Sandusky  BMS Bourgoin Babione xxxxxxxxxxx  
                   
Mon 11-Mar 5:30 Dunbar Liberty MS GMS Lovern Hemric M xxxxxxxxxxx  
                   
Mon 11-Mar 5:00 Linkhorne Rustburg MS Berry Seufer  xxxxxxxxxxx  
                   
Mon 11-Mar 5:30 LCA William Fleming BJV Henry Kappler S Williams  
Mon 11-Mar 7:00 LCA William Fleming BV Kappler S Henry Williams  
                   
Mon 11-Mar 5:00 Liberty MS Dunbar BMS Griggs Drinkard xxxxxxxxxxx  
                   
Mon 11-Mar 5:00 Sandusky Brookville MS GMS Wildermuth Shockley xxxxxxxxxxx  
                   
Mon 11-Mar 5:00 Rustburg Altavista GV Wildermuth Lesniak Holifield cancel
Mon 11-Mar 7:00 Rustburg Altavista BV Lesniak Wildermuth Holifield cancel
                   
Mon 11-Mar 5:30 Tunstall Bassett GV Marvin Hacker Parker   
                   
                   
                   
Tues 12-Mar 5:30 Appomattox James River GV Stone Wildermuth Cromwell  
Tues 12-Mar 7:30 Appomattox James River BV Wildermuth Cromwell Stone  
                   
Tues 12-Mar 4:30 Chatham Hall LHS GV Spivey Griggs Heath B  
                   
Tues 12-Mar 5:30 Halifax Magna Vista GJV Peer Marvin Sifuentes  
Tues 12-Mar 7:00 Halifax Magna Vista GV Marvin Peer Sifuentes  
                   
Tues 12-Mar 4:30 Monelison Appomattox MS Berry Seufer  xxxxxxxxxxx  
                   
                   
                   
Wed 13-Mar 5:30 Altavista Rustburg GV Caudill Kappler Sifuentes  
Wed 13-Mar 7:00 Altavista Rustburg BV Kappler Caudill Sifuentes  
                   
Wed 13-Mar 5:30 Amherst Jefferson Forest GJV Griggs Grubba Heath B  
Wed 13-Mar 7:00 Amherst Jefferson Forest GV Grubba Griggs Heath B  
                   
Wed 13-Mar 4:30 Amherst MS Sandusky MS Babione Hemric K xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 13-Mar 6:00 Appomattox Rustburg BJV Shockley Kemppainen Shockley C  
                   
Wed 13-Mar 5:30 Brookville Stan River BJV Williams Cromwell Thomas  
Wed 13-Mar 7:00 Brookville Stan River BV Cromwell Williams Thomas  
                   
Wed 13-Mar 5:00 Brookville MS JF MS GMS Hemric M Patterson xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 13-Mar 5:30 E.C. Glass Patrick Henry  BJV Wildermuth Uitto Boston city Stadium 
Wed 13-Mar 7:00 E.C. Glass Patrick Henry  BV Uitto Wildermuth Boston city Stadium 
                   
Wed 13-Mar 5:30 Halifax Magna Vista GJV Peer Marvin Sifuentes moved to 3/12
Wed 13-Mar 7:00 Halifax Magna Vista GV Marvin Peer Sifuentes moved to 3/12
                   
Wed 13-Mar 6:00 Jefferson Forest Covington BJV Henry Lesniak cancel cancel
Wed 13-Mar 7:00 Jefferson Forest Covington BV Lesniak Westbrook Bourgoin  
                   
Wed 13-Mar 5:00 JF MS Brookville MS BMS Bourgoin Westbrook xxxxxxxxxxx moved to JF
                   
Wed 13-Mar 4:30 Linkhorne Monelison MS Lovern Edson xxxxxxxxxxx ???
                   
Wed 13-Mar 4:30 Rustburg Appomattox MS Berry Seufer  xxxxxxxxxxx  
                   
                   
                   
Thrs 14-Mar 5:30 Appomattox Halifax BJV Shockley Cromwell Thomas  
Thrs 14-Mar 7:00 Appomattox Halifax BV Cromwell Shockley Thomas  
                   
Thrs 14-Mar 5:30 Chatham Patrick Co GV Uitto Snead Eubank  
Thrs 14-Mar 7:00 Chatham Patrick Co BV Snead Uitto Eubank  
                   
Thrs 14-Mar 4:30 Chatham Hall Carlisle GV Griggs Westbrook Drinkard  
                   
Thrs 14-Mar 5:00 Dan River GW GV Spivey Morris Sifuentes  
                   
Thrs 14-Mar 7:00 E.C. Glass Blacksburg BV Henry Williams Jones  
                   
Thrs 14-Mar 5:30 GW Dan River BV Hacker Marvin Avila  
                   
Thrs 14-Mar 5:30 Halifax Appomattox GJV Peer Grubba xxxxxxxxxx  
Thrs 14-Mar 7:00 Halifax Appomattox GV Grubba Peer Westbrook  
                   
Thrs 14-Mar 6:00 Jefferson Forest Liberty GJV Boston Charron Alvey  
Thrs 14-Mar 7:30 Jefferson Forest Liberty GV Charron Boston Alvey  
                   
                   
                   
Fri 15-Mar 5:30 Amherst Brookville GJV Williams Stone Kemppainen  
Fri 15-Mar 7:00 Amherst Brookville GV Stone Williams Kemppainen  
                   
Fri 15-Mar 5:30 Appomattox Halifax BJV Shockley Cromwell Holifield moved to 3/14
Fri 15-Mar 7:00 Appomattox Halifax BV Cromwell Shockley Holifield moved to 3/14
                   
Fri 15-Mar 5:30 E.C. Glass Heritage  GJV Caudill Wildermuth Heath B city Stadium 
Fri 15-Mar 7:00 E.C. Glass Heritage  GV Wildermuth Caudill Heath B city Stadium 
                   
Fri 15-Mar 5:30 Halifax Appomattox GJV Morris Marvin Sifuentes moved to 3/14
Fri 15-Mar 7:00 Halifax Appomattox GV Marvin Morris Sifuentes moved to 3/14
                   
Fri 15-Mar 6:00 Jefferson Forest Harrisonburg BJV Hemric K Charron Alvey  
Fri 15-Mar 7:30 Jefferson Forest Harrisonburg BV Charron Hemric K Alvey  
                   
Fri 15-Mar 6:00 LCA Rustburg GV Westbrook Thomas Patterson  
                   
Fri 15-Mar 5:30 Liberty Jefferson Forest GJV Boston Wildermuth Alvey moved to
Fri 15-Mar 7:00 Liberty Jefferson Forest GV Wildermuth Boston Alvey 14-Mar
                   
Fri 15-Mar 5:30 Tunstall Chatham GV Hacker Uitto Snead  
Fri 15-Mar 7:00 Tunstall Chatham BV Uitto Hacker Snead  
                   
                   
                   
Mon 18-Mar 4:30 Appomattox Amherst MS MS Bryant Shockley xxxxxxxxxxx  
                   
Mon 18-Mar 5:30 Brookville Amherst BJV Wildermuth Lesniak Williams  
Mon 18-Mar 7:30 Brookville Amherst BV Lesniak Wildermuth Williams  
                   
Mon 18-Mar 5:00 Brookville MS Linkhorne BMS Caudill Lewis xxxxxxxxxxx  
                   
Mon 18-Mar 5:00 Dan River Martinsville GV Marvin Uitto Morris  
Mon 18-Mar 7:00 Dan River Stan River BV Uitto Marvin Morris  
                   
Mon 18-Mar 5:30 Heritage E.C. Glass BJV Highsmith Charron Stone  
Mon 18-Mar 7:30 Heritage E.C. Glass BV Charron Highsmith Stone  
                   
Mon 18-Mar 6:00 Jefferson Forest Liberty BJV Henry Griggs Westbrook  
Mon 18-Mar 7:30 Jefferson Forest Liberty BV Griggs Henry Westbrook  
                   
Mon 18-Mar 5:00 JF MS Sandusky GMS Pennix Patterson xxxxxxxxxxx moved to Sandusky
                   
Mon 18-Mar 4:30 LCA MS Dunbar GMS Pennix Patterson 1/2 xxxxxxxxxxx late 
Mon 18-Mar 6:00 LCA MS Dunbar BMS Pennix Patterson xxxxxxxxxxx additions
                   
Mon 18-Mar 5:00 Linkhorne Brookville MS GMS Berry Lovern xxxxxxxxxxx  
                   
Mon 18-Mar 4:00 Sandusky JF MS GMS Grubba Heath B xxxxxxxxxxx  
Mon 18-Mar 5:15 Sandusky JF MS BMS Grubba Heath B xxxxxxxxxxx  
                   
Mon 18-Mar 5:30 Rustburg LCA BJV Sifuentes Holifield Stalker  
Mon 18-Mar 7:30 Rustburg LCA BV Holifield Sifuentes Stalker  
                   
Mon 18-Mar 4:30 Timberlake Temple GV Hemric K Hemric M Bourgoin  
                   
                   
                   
Tues 19-Mar 5:30 Appomattox Amherst GJV Shockley Drinkard Kemppainen  
                   
Tues 19-Mar 5:30 Brookville E.C. Glass GJV Heath B Boston Stone  
Tues 19-Mar 7:00 Brookville E.C. Glass GV Boston Heath B Stone  
                   
Tues 19-Mar 6:00 Chatham Magna Vista BV Holifield Eubank Avila  
                   
Tues 19-Mar 5:30 GW Martinsville BJV Wildermuth Grubba Spivey  
Tues 19-Mar 7:30 GW Martinsville BV Grubba Wildermuth Spivey  
                   
Tues 19-Mar 5:30 Halifax Tunstall BJV Peer Uitto Marvin  
Tues 19-Mar 7:00 Halifax Tunstall BV Uitto Peer Marvin  
                   
Tues 19-Mar 5:30 Heritage Liberty GJV Lewis Hemric k Utz  
Tues 19-Mar 7:00 Heritage Liberty GV Hemric k Lewis Utz  
                   
Tues 19-Mar 6:00 Jefferson Forest LCA GJV Stalker Griggs Pennix  
Tues 19-Mar 8:00 Jefferson Forest LCA GV Griggs Stalker Pennix  
                   
Tues 19-Mar 6:00 Rustburg Amherst GV Kappler Jones Cline  
                   
Tues 19-Mar 5:30 Tunstall Halifax GV Hacker Parker Morris  
                   
                   
                   
Wed 20-Mar 5:00 Appomattox MS JF MS GMS Berry Seufer  xxxxxxxxxx  
Wed 20-Mar 6:15 Appomattox MS JF MS BMS Berry Seufer  xxxxxxxxxx  
                   
Wed 20-Mar 5:00 Brookville MS LCA MS BMS Grubba Williams xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 20-Mar 5:30 Chatham Randolph Henry GV Snead Marvin Morris  
                   
Wed 20-Mar 5:30 Heritage Lord Botetourt GJV Bryant Caudill Shockley  
Wed 20-Mar 7:00 Heritage Lord Botetourt GV Caudill Bryant Shockley  
                   
Wed 20-Mar 5:30 E.C. Glass Franklin County GJV Sifuentes Lesniak Kappler S city Stadium 
Wed 20-Mar 7:00 E.C. Glass Franklin County GV Lesniak Sifuentes Kappler S city Stadium 
                   
Wed 20-Mar 5:00 JF MS Appomattox MS BMS moved to Appomattox as a double header  
                   
Wed 20-Mar 5:00 LCA MS Brookville MS GMS Stalker Wildermuth xxxxxxxxxx  
                   
Wed 20-Mar 5:30 Liberty  Stan River GJV Griggs Lewis Pennix  
Wed 20-Mar 7:00 Liberty  Stan River GV Lewis Griggs Pennix  
                   
Wed 20-Mar 4:30 Linkhorne  Amherst MS MS Westbrook Hemric K xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 20-Mar 4:30 Monelison Nelson MS Heath B Lovern xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 20-Mar 4:30 Sandusky Dunbar GMS Thomas Patterson xxxxxxxxxx  
Wed 20-Mar 5:45 Sandusky Dunbar BMS Thomas Patterson xxxxxxxxxxx  
                   
                   
                   
Thrs 21-Mar 5:30 Amherst Rustburg BJV Henry Kappler Pennix  
Thrs 21-Mar 7:30 Amherst Rustburg BV Kappler Henry Pennix  
                   
Thrs 21-Mar 5:00 Dan River GW BV Hacker Sifuentes Holifield cancel
                   
Thrs 21-Mar 5:30 E.C. Glass Brookville BJV Shockley Grubba Stalker city Stadium 
Thrs 21-Mar 7:30 E.C. Glass Brookville BV Grubba Shockley Stalker city Stadium 
                   
Thrs 21-Mar 5:30 GW Dan River GV Marvin Snead Morris cancel
                   
Thrs 21-Mar 5:30 Liberty  Heritage BJV Westbrook Charron Alvey cancel
Thrs 21-Mar 7:30 Liberty  Heritage BV Charron Westbrook Alvey cancel
                   
Thrs 21-Mar 5:30 LCA Jefferson Forest BJV Stone Uitto Thomas cancel
Thrs 21-Mar 7:30 LCA Jefferson Forest BV Uitto Stone Thomas cancel
                   
Thrs 21-Mar 4:30 LHS Temple GV Heath B Babione xxxxxxxxxxx cancel
                   
Thrs 21-Mar 4:30 Timberlake Westover GV Wildermuth Gifford xxxxxxxxxx cancel
                   
                   
                   
Fri 22-Mar 5:30 Brookville Heritage GJV Heath B Caudill Drinkard  
Fri 22-Mar 7:30 Brookville Heritage GV Caudill Heath B Drinkard  
                   
Fri 22-Mar 5:30 Chahtam Randolph Henry GV Snead Eubank Marvin moved to 3/20
                   
Fri 22-Mar 6:00 E.C. Glass Rustburg GV Lewis Henry Babione city Stadium 
                   
Fri 22-Mar 5:30 GW Magna Vista GJV Spivey Hacker Eubank  
Fri 22-Mar 7:00 GW Magna Vista GV Hacker Spivey Eubank  
                   
Fri 22-Mar 5:30 Halifax Martinsville BJV Peer Marvin Morris  
Fri 22-Mar 7:00 Halifax Martinsville BV Marvin Peer Morris  
                   
Fri 22-Mar 5:30 Jefferson Forest LCA BJV Benzinger Uitto Patterson  
Fri 22-Mar 7:00 Jefferson Forest LCA BV Uitto Benzinger Patterson  
                   
Fri 22-Mar 5:30 LCA Liberty  GJV Stalker Charron Alvey  
Fri 22-Mar 7:30 LCA Liberty  GV Charron Stalker Alvey  
                   
Fri 22-Mar 5:30 Liberty  Stan River BJV xxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx moved to 
Fri 22-Mar 7:30 Liberty  Stan River BV xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx 24-Apr
                   
Fri 22-Mar 5:00 LHS RVCH GV Lovern Kemppainen xxxxxxxxxxx  
                   
                   
                   
Sun 24-Mar 12:00 UL Mary Washington Women  Lewis Bourgoin Heath B Schellenberger
                   
                   
                   
Mon 25-Mar 5:00 Amherst MS Brookville BMS Gifford Henry xxxxxxxxxx  
                   
Mon 25-Mar 4:30 Dunbar Appomattox GMS Grubba Babione xxxxxxxxxx  
Mon 25-Mar 5:45 Dunbar Appomattox BMS Grubba Babione xxxxxxxxxx  
                   
Mon 25-Mar 5:30 Heritage Brookville BJV Eubank Uitto Sifuentes  
Mon 25-Mar 7:30 Heritage Brookville BV Uitto Eubank Sifuentes  
                   
Mon 25-Mar 6:00 Jefferson Forest Amherst BJV Alvey Lesniak Stone  
Mon 25-Mar 8:00 Jefferson Forest Amherst BV Lesnaik Alvey Stone  
                   
Mon 25-Mar 5:00 Liberty  LCA BV Griggs Westbrook Pennix cancel
Mon 25-Mar 7:00 Liberty  LCA BJV Westbrook Griggs Pennix cancel
                   
Mon 25-Mar 5:00 Liberty Sandusky BMS Lovern Charron xxxxxxxxxx cancel
                   
Mon 25-Mar 4:30 Linkhorne JF MS GMS Berry Seufer  xxxxxxxxxx  
Mon 25-Mar 6:00 Linkhorne JF MS BMS Berry Seufer  xxxxxxxxxx  
                   
Mon 25-Mar 4:30 Monelison Rustburg MS Patterson Barrett xxxxxxxxxx cancel
                   
Mon 25-Mar 5:30 Rustburg E.C. Glass BJV Caudill Cromwell Bryant  
Mon 25-Mar 7:30 Rustburg E.C. Glass BV Cromwell Caudill Bryant  
                   
Mon 25-Mar 5:30 Sandusky Liberty MS GMS Highsmith Drinkard xxxxxxxxxx cancel
                   
Mon 25-Mar 4:30 Timberlake LHS GMS Heath B Stalker xxxxxxxxxx  
                   
                   
                   
Tues 26-Mar 5:30 Heritage LCA GJV Sifuentes Boston Shockley  
Tues 26-Mar 7:30 Heritage LCA GV Boston Sifuentes Shockley  
                   
Tues 26-Mar 6:00 Jefferson Forest E.C. Glass GJV Stone Kappler S Wildermuth  
Tues 26-Mar 8:00 Jefferson Forest E.C. Glass GV Kappler S Stone Wildermuth  
                   
Tues 26-Mar 5:30 Halifax Patrick Co GJV Peer Uitto Parker  
Tues 26-Mar 7:30 Halifax Patrick Co GV Uitto Peer Parker  
                   
Tues 26-Mar 5:00 Liberty  Amherst BV Griggs Pennix Alvey  
Tues 26-Mar 7:00 Liberty  Amherst GV Alvey Griggs Pennix  
                   
Tues 26-Mar 4:30 New Covenant Covenant School GV Hemric K Heath B Gifford  
                   
Tues 26-Mar 6:00 Rustburg Brookville GV Thomas Jones Eubank  
                   
Tues 26-Mar 4:30 Timberlake Roanoke Valley GMS Berry Kappler xxxxxxxxxx  
                   
                   
                   
Wed 27-Mar 5:30 Appomattox Liberty MS BMS Shockley Grubba xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 27-Mar 5:00 Brookville MS Rustburg BMS Caudill Eubank xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 27-Mar 5:00 Dunbar Brookville MS GMS Lewis Griggs xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 27-Mar 5:00 Liberty MS Appomattox GMS Pennix Stalker xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 27-Mar 4:30 Monelison Dunbar BMS Lovern Thomas xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 27-Mar 4:30 Sandusky Linkhorne GMS Berry Seufer  xxxxxxxxxxx  
Wed 27-Mar 6:00 Sandusky Linkhorne BMS Berry Seufer  xxxxxxxxxxx  
                   
                   
                   
Thrs 28-Mar 5:30 Amherst Liberty  BJV Hemric K Henry Stalker  
Thrs 28-Mar 7:00 Amherst Liberty  BV Henry Hemric K Stalker  
                   
Thrs 28-Mar 5:30 Appomattox Glenvar GV Hiery Boston Shockley  
Thrs 28-Mar 7:30 Appomattox Glenvar BV Boston Hiery Shockley  
                   
Thrs 28-Mar 5:30 Brookville Rustburg BJV Westbrook Cromwell Stone  
Thrs 28-Mar 7:30 Brookville Rustburg BV Cromwell Westbrook Stone  
                   
Thrs 28-Mar 4:30 Dunbar Nelson MS Berry Babione xxxxxxxxxxx  
                   
Thrs 28-Mar 5:30 E.C. Glass Jefferson Forest BJV Wildermuth Uitto Utz city Stadium 
Thrs 28-Mar 7:00 E.C. Glass Jefferson Forest BV Uitto Wildermuth Utz city Stadium 
                   
Thrs 28-Mar 5:30 LCA Heritage BJV Sifuentes Lesniak Griggs  
Thrs 28-Mar 7:00 LCA Heritage BV Lesniak Sifuentes Griggs  
                   
Thrs 28-Mar 4:30 VES New Covenant GJV Heath B Kappler Drinkard  
                   
                   
                   
Fri 29-Mar 5:30 Amherst LCA GJV Hemric K Shockley Wildermuth  
Fri 29-Mar 7:00 Amherst LCA GV Shockley Hemric K Wildermuth  
                   
Fri 29-Mar 5:30 Brookville Jefferson Forest GJV Bryant Caudill Stalker  
Fri 29-Mar 7:00 Brookville Jefferson Forest GV Caudill Bryant Stalker  
                   
Fri 29-Mar 5:30 E.C. Glass Liberty  GJV Alvey Kemppanien Patterson city Stadium 
Fri 29-Mar 7:30 E.C. Glass Liberty  GV Alvey Kemppanien Patterson city Stadium 
                   
Fri 29-Mar 6:00 Rustburg Heritage GV Holifield Eubank Cline  
                   
Fri 29-Mar 4:30 VES Day Springs GV Kappler Babione Lovern  
                   
                   
                   
Sat 30-Mar 11:00 UL Radford Men Heath R Caudill Bourgoin cancel
Sat 30-Mar 1:00 UL W & M Women Caudill Heath R Bourgoin cancel
                   
                   
                   
Mon 1-Apr 4:30 Dunbar Amherst MS MS Lovern Gifford xxxxxxxxxxx  
                   
Mon 1-Apr 5:00 Galileo Altavista BV Marvin Uitto Parker at GW
                   
Mon 1-Apr 5:30 Heritage Rustburg BJV Kappler S Henry Stalker  
Mon 1-Apr 7:30 Heritage Rustburg BV Henry Kappler S Stalker  
                   
Mon 1-Apr 6:00 Jefferson Forest Brookville BJV Griggs Alvey Pennix  
Mon 1-Apr 7:30 Jefferson Forest Brookville BV Alvey Griggs Pennix  
                   
Mon 1-Apr 4:30 JF MS LCA GMS Berry Grubba xxxxxxxxxxx  
Mon 1-Apr 6:00 JF MS LCA BMS Berry Grubba xxxxxxxxxxx  
                   
Mon 1-Apr 5:30 LCA Amherst BJV Shockley Cromwell Stone  
Mon 1-Apr 7:30 LCA Amherst BV Cromwell Shockley Stone  
                   
Mon 1-Apr 5:30 Liberty E.C. Glass BJV Wildemuth Williams Kemppainen  
Mon 1-Apr 7:30 Liberty E.C. Glass BV Williams Wildemuth Kemppainen  
                   
Mon 1-Apr 4:30 New Covenant SWVHS GMS Utz Bourgoin xxxxxxxxxxx  
Mon 1-Apr 6:00 New Covenant SWVHS GV Utz Highsmith Bourgoin  
                   
Mon 1-Apr 5:00 Sandusky Rustburg MS Caudill Hemric M xxxxxxxxxxx  
                   
                   
                   
Tue 2-Apr 4:30 Amherst MS Perry McCluer MS Lovern Drinkard xxxxxxxxxxx moved to 4/24
                   
Tue 2-Apr 5:30 GW Patrick Co GJV Morris Holifield Spivey cancel
Tue 2-Apr 6:00 GW Patrick Co GV Holifield Morris Spivey  
                   
Tue 2-Apr 5:30 Halifax Franklin Co BJV Marvin Uitto Peer  
Tue 2-Apr 7:00 Halifax Franklin Co BV Uitto Marvin Peer  
                   
Tue 2-Apr 5:30 Heritage Amherst GJV Griggs Kappler Thomas  
Tue 2-Apr 7:00 Heritage Amherst GV Kappler Griggs Thomas  
                   
Tue 2-Apr 6:00 Jefferson Forest Rustburg GV Shockley Alvey Cline  
                   
Tue 2-Apr 5:30 LCA E.C. Glass GJV Cromwell Highsmith Hemric K  
Tue 2-Apr 7:00 LCA E.C. Glass GV Highsmith Cromwell Hemric K  
                   
Tue 2-Apr 5:30 Liberty Brookville GJV Grubba Stone Kemppainen  
Tue 2-Apr 7:00 Liberty Brookville GV Stone Grubba Kemppainen  
                   
Tue 2-Apr 4:00 LHS New Covenant GMS Heath B Seufer  xxxxxxxxxxx  
                   
Tue 2-Apr 5:00 Monelison Rustburg MS MS Lovern Edson xxxxxxxxxxx  
                   
Tue 2-Apr 5:00 Timberlake Grace GV Caudill Utz Wildermuth  
                   
Tue 2-Apr 5:30 Tunstall Martinsville  BJV Snead Hacker Avila  
Tue 2-Apr 7:30 Tunstall Martinsville  BV Hacker Snead Avila  
                   
                   
                   
Wed 3-Apr 5:30 Chatham Dan River GV Marvin Sifuentes Hacker  
Wed 3-Apr 7:30 Chatham Dan River BV Hacker Marvin Sifuentes  
                   
Wed 3-Apr 4:30 Chatham Hall VES GJV Grubba Kemppainen Morris  
                   
Wed 3-Apr 5:00 Dunbar JF MS GMS Berry Seufer xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 3-Apr 5:00 JF MS Dunbar BMS Boston Pennix xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 3-Apr 4:30 Rustburg MS Amherst BMS Lovern Hemric K xxxxxxxxxxx  
                   
                   
                   
Thr 4-Apr 5:30 Amherst Heritage BJV Hiery Furnish Stalker  
Thr 4-Apr 7:00 Amherst Heritage BV Furnish Hiery Stalker  
                   
Thr 4-Apr 5:30 Brookville Liberty BJV Thomas Grubba Heath B  
Thr 4-Apr 7:00 Brookville Liberty BV Grubba Thomas Heath B  
                   
Thr 4-Apr 4:30 Chatham Hall St. Mary GV Spivey Sifuentes Morris cancel
                   
Thr 4-Apr 5:30 E.C. Glass LCA BJV Highsmith Lesniak Stone city Stadium 
Thr 4-Apr 7:00 E.C. Glass LCA BV Lesniak Highsmith Stone city Stadium 
                   
Thr 4-Apr 5:30 GW Halifax BJV Hacker Uitto Marvin  
Thr 4-Apr 7:00 GW Halifax BV Uitto Hacker Marvin  
                   
Thr 4-Apr 5:30 Halifax GW GJV Holifield Peer Avila  
Thr 4-Apr 7:00 Halifax GW GV Peer Holifield Avila  
                   
Thr 4-Apr 5:00 JF MS Stan River GMS Lovern Gifford xxxxxxxxxx new game
                   
Thr 4-Apr 5:30 LCA Lord Botetourt GJV Pennix Henry Utz new game
Thr 4-Apr 7:00 LCA Lord Botetourt GV Utz Pennix Henry new game
                   
Thr 4-Apr 6:00 Liberty Rustburg GV Hemric K Kemppainen Lewis new game
                   
Thr 4-Apr 5:30 Rustbrug Jefferson Forest BJV Charron Cromwell Shockley  
Thr 4-Apr 7:00 Rustburg Jefferson Forest BV Cromwell Charron Shockley  
                   
Thr 4-Apr 4:30 VES Roanoke Cath. GV Kappler Griggs Babione  
                   
                   
                   
Fri 5-Apr 5:30 Brookville LCA GJV Highsmith Boston Stone cancel
Fri 5-Apr 7:00 Brookville LCA GV Boston Highsmith Stone cancel
                   
Fri 5-Apr 5:30 GW Bassett BJV Spivey Hacker Marvin cancel
Fri 5-Apr 7:00 GW Bassett BV Hacker Spivey Marvin cancel
                   
Fri 5-Apr 5:30 Halifax Patrick Co BJV Sifuentes Holifield Peer cancel
Fri 5-Apr 7:00 Halifax Patrick Co BV Holifield Sifuentes Peer cancel
                   
Fri 5-Apr 5:30 Heritage Lord Botetourt BJV Caudill Charron Thomas  
Fri 5-Apr 7:00 Heritage Lord Botetourt BV Charron Caudill Thomas  
                   
Fri 5-Apr 5:30 E.C. Glass Amherst GJV Lewis Furnish Drinkard city Stadium 
Fri 5-Apr 7:00 E.C. Glass Amherst GV Furnish Lewis Drinkard city Stadium 
                   
Fri 5-Apr 6:00 Jefferson Forest Heritage GJV Kappler Shockley Stalker  
Fri 5-Apr 7:30 Jefferson Forest Heritage GV Shockley Kappler Stalker  
                   
Fri 5-Apr 4:00 New Covenant LHS GJV Heath B Gifford xxxxxxxxxxx  
Fri 5-Apr 5:30 New Covenant Faith Christine MS Heath B Gifford xxxxxxxxxxx new game
Fri 5-Apr 7:00 New Covenant Faith Christine GV Highsmith Heath B Gifford new game
                   
Fri 5-Apr 6:00 Rustburg Liberty GV Wildermuth Kemppainen Bourgoin moved to 4/4
                   
Fri 5-Apr 5:30 Tunstall Magna Vista GV Snead Avila Johnson cancel
                   
                   
                   
Sat 6-Apr 12:00 Alatvista Parry McCluer GV   Lewis Barrett postponed 
Sat 6-Apr 2:00 Alatvista Parry McCluer BV Lewis   Barrett postponed 
                   
Sat 6-Apr 2:00 VES St Gertrude's GV Kappler Eubank Barrett  
                   
                   
                   
Mon 8-Apr 5:30 Amherst E.C. Glass BJV Grubba Hiery Stone moved to 4/10
Mon 8-Apr 7:00 Amherst E.C. Glass BV Hiery Grubba Stone moved to 4/10
                   
Mon 8-Apr 5:00 Brookville MS Dunbar GMS Cromwell Babione xxxxxxxxxxx cancel
                   
Mon 8-Apr 5:30 Chatham Tunstall GV Snead Holifield Eubank cancel
Mon 8-Apr 7:00 Chatham Tunstall BV Holifield Snead Eubank cancel
                   
Mon 8-Apr 5:00 Dan River Nelson GV Marvin Uitto Sifuentes cancel
Mon 8-Apr 7:00 Dan River Nelson BV Uitto Marvin Sifuentes cancel
                   
Mon 8-Apr 5:00 Dunbar Brookville MS BMS Foley Bemzinegr xxxxxxxxxxx cancel
                   
Mon 8-Apr 5:30 GW Franklin Co GJV Spivey Hacker Avila cancel 
Mon 8-Apr 7:00 GW Franklin Co GV Hacker Spivey Avila at field
                   
Mon 8-Apr 5:30 Heritage Jefferson Forest BJV Griggs Lesniak Jones late cancellation
Mon 8-Apr 7:00 Heritage Jefferson Forest BV Lesniak Griggs Jones late cancellation
                   
Mon 8-Apr 5:30 LCA Brookville BJV Caudill Charron Henry cancel
Mon 8-Apr 7:00 LCA Brookville BV Charron Caudill Henry cancel
                   
Mon 8-Apr 4:30 Linkhorne LCA GMS Hemric K Seufer xxxxxxxxxxx cancel
Mon 8-Apr 6:00 Linkhorne LCA BMS Hemric K Seufer xxxxxxxxxxx cancel
                   
Mon 8-Apr 5:00 Liberty MS Stan River GMS Pennix Lovern xxxxxxxxxxx  
                   
Mon 8-Apr 5:30 Liberty Rustburg BJV Alvey Wildermuth Drinkard cancel
Mon 8-Apr 7:00 Liberty Rustburg BV Wildermuth Alvey Drinkard cancel
                   
Mon 8-Apr 4:00 New covenant Onward Academy GMS Bryant xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx cancel
                   
Mon 8-Apr 4:30 Rustbrug Ms Sandusky MS Gifford Bourgoin xxxxxxxxxxx cancel
                   
Mon 8-Apr 5:00 Timberlake LHS GV Shockley Heath B Hemric M late cancel
                   
                   
                   
Tue 9-Apr 5:30 Brookville Amherst GJV Hemric K Griggs Heath B  
Tue 9-Apr 7:00 Brookville Amherst GV Griggs Hemric K Heath B  
                   
Tue 9-Apr 5:30 Halifax Bassett GJV Peer Marvin Sifuentes  
Tue 9-Apr 7:00 Halifax Bassett GV Marvin Peer Sifuentes  
                   
Tue 9-Apr 5:30 Heritage E.C. Glass GJV Utz Hiery Pennix  
Tue 9-Apr 7:00 Heritage E.C. Glass GV Hiery Utz Pennix  
                   
Tue 9-Apr 7:00 GW Tunstall GV Spivey Uitto Holifield  
                   
Tue 9-Apr 5:30 Liberty Jefferson Forest GJV Grubba Benzinger Thomas cancel
Tue 9-Apr 7:00 Liberty Jefferson Forest GV Benzinger Grubba Thomas cancel
                   
Tue 9-Apr 5:30 JF MS Liberty MS BMS cancel cancel xxxxxxxxxxx cancel
                   
Tue 9-Apr 4:30 LCA MS Appomattox GMS Lovern Seufer xxxxxxxxxxx  
Tue 9-Apr 6:00 LCA MS Appomattox BMS Lovern Seufer xxxxxxxxxxx  
                   
Tue 9-Apr 5:30 Liberty MS JF MS GMS Henry Stone CANCEL pay referees
                   
Tue 9-Apr 6:00 Rustbrug LCA GV Jones Shockley Hemric M  
                   
Tue 9-Apr 5:30 Tunstall GW BJV Snead Hacker Avila  
Tue 9-Apr 7:00 Tunstall GW BV Hacker Snead Eubank  
                   
                   
                   
Wed 10-Apr 4:30 Amherst MS Monelison MS Hemric K Hemric M xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 10-Apr 5:00 Appomattox Brookville MS BMS Shockley Kemppainen xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 10-Apr 5:00 Brookville MS Appomattox GMS Caudill Williams xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 10-Apr 5:00 Dunbar Linkhorne GMS Boston Barrett xxxxxxxxxxx  
Wed 10-Apr 6:15 Dunbar Linkhorne BMS Boston Barrett xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 10-Apr 5:30 E.C. Glass Amherst BJV Grubba Cromwell Stone city Stadium 
Wed 10-Apr 7:00 E.C. Glass Amherst BV Cromwell Grubba Stone city Stadium 
                   
Wed 10-Apr 5:30 GW Franklin Co GJV Spivey Hacker Avila  
Wed 10-Apr 7:00 GW Franklin Co GV Hacker Spivey Avila  
                   
Wed 10-Apr 5:30 Heritage Jefferson Forest BJV Thomas Griggs Benzinger  
Wed 10-Apr 7:00 Heritage Jefferson Forest BV Griggs Thomas Benzinger  
                   
Wed 10-Apr 5:30 JF MS Liberty MS GMS Bourgoin Stalker xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 10-Apr 5:00 Liberty MS JF MS BMS Lovern Pennix xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 10-Apr 8:00 Liberty Rustburg BV Lesniak Wildermuth Heath B extra mileage fee
                   
Wed 10-Apr 4:30 Sandusky LCA MS GMS Westbrook 1/2 Seufer xxxxxxxxxxx  
Wed 10-Apr 6:00 Sandusky LCA MS BMS Westbrook Seufer xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 10-Apr 4:30 VES Grace GJV Heath B Wildermuth Patterson  
                   
                   
                   
Thr 11-Apr 5:00 Altavista Galileo BV Utz Caudill Bryant  
                   
Thr 11-Apr 5:30 Amherst Appomattox GJV Drinkard Benzinger Kemppainen  
Thr 11-Apr 7:00 Amherst Rustburg GV Benzinger Drinkard Kemppainen  
                   
Thr 11-Apr 6:00 Appomattox Bluestone GV Shockley Stalker Babione  
                   
Thr 11-Apr 4:30 Chatham Hall North Cross GV Sifuentes Kappler Pennix  
                   
Thr 11-Apr 5:30 E.C. Glass Brookville GJV Kappler S Grubba Lewis city Stadium 
Thr 11-Apr 7:00 E.C. Glass Brookville GV Grubba Kappler S Lewis city Stadium 
                   
Thr 11-Apr 7:30 Halifax Tunstall GV Holifield Marvin Snead  
                   
Thr 11-Apr 5:30 LCA Jefferson Forest GJV Boston Highsmith Stone  
Thr 11-Apr 7:30 LCA Jefferson Forest GV Highsmith Stone Boston  
                   
Thr 11-Apr 5:30 Liberty Heritage GJV Alvey Cromwell Heath B  
Thr 11-Apr 7:30 Liberty Heritage GV Cromwell Alvey Heath B  
                   
Thr 11-Apr 5:00 Linkhorne Appomattox GMS Hemric M Babione xxxxxxxxxxx pay
Thr 11-Apr 6:15 Linkhorne Appomattox BMS Hemric M Babione xxxxxxxxxxx officials
                   
Thr 11-Apr 5:00 LHS Temple GV Westbrook Scherrer L xxxxxxxxxxx late add
                   
Thr 11-Apr 4:30 Timberlake Stuart Hall GMS Heath B Bourgoin xxxxxxxxxxx moved to ???
                   
Thr 11-Apr 5:30 Tunstall Halifax BJV Uitto Hacker Johnson  
Thr 11-Apr 7:00 Tunstall Halifax BV Hacker Uitto Johnson  
                   
                   
                   
Fri 12-Apr 5:30 Amherst Brookville BJV Highsmith Grubba Shockley moved to 4/24
Fri 12-Apr 7:00 Amherst Brookville BV Grubba Highsmith Shockley moved to 4/24
                   
Fri 12-Apr 5:30 Chatham Appomattox GV Marvin Uitto Eubank moved to 
Fri 12-Apr 7:00 Chatham Appomattox BV Uitto Marvin Eubank 15-Apr
                   
Fri 12-Apr 5:30 E.C. Glass Heritage BJV Griggs Alvey Kemppainen city Stadium 
Fri 12-Apr 7:00 E.C. Glass Heritage BV Alvey Griggs Kemppainen city Stadium 
                   
Fri 12-Apr 5:30 GW Martinsville GJV Peer Spivey Holifield cancel
Fri 12-Apr 7:00 GW Martinsville GV Spivey Peer Holifield cancel
                   
Fri 12-Apr 6:00 Jefferson Forest Western Albemarle GJV Stone Shockley Heath B cancel
Fri 12-Apr 7:30 Jefferson Forest Western Albemarle GV ms Stone Heath B cancel
                   
Fri 12-Apr 5:30 LCA Rustburg BJV Hemric K Kappler S Utz cancel
Fri 12-Apr 7:00 LCA Rustburg BV Kappler S Hemric K Utz cancel
                   
Fri 12-Apr 5:30 Liberty Jefferson Forest BJV Wildermuth Cromwell Patterson cancel
Fri 12-Apr 7:00 Liberty Jefferson Forest BV Cromwell Wildermuth Patterson cancel
                   
Fri 12-Apr 5:00 Timberlake  Grace GMS Bryant Smyth xxxxxxxxxxx cancel
                   
Fri 12-Apr 4:30 VES New Covenant GV Kappler Highsmith Edson cancel
                   
                   
                   
Sun 14-Apr 11:00 UL Radford Women Hiery Furnish Caudill  cancel
                   
                   
                   
Mon 15-Apr 6:00 Appomattox  Magna Vista BJV Caudill cancel cancel cancel
                   
Mon 15-Apr 5:30 Chatham Appomattox GV Holifield Uitto Eubank  
Mon 15-Apr 7:00 Chatham Appomattox BV Uitto Holifield Eubank  
                   
Mon 15-Apr 5:00 Galileo Nelson Co BV Snead Sifuentes Johnson cancel
                   
Mon 15-Apr 4:30 Temple Timberlake GV Bryant Smyth Babione pay JV fees
                   
Mon 15-Apr 5:00 Timberlake Grace GMS Stone Wildermuth Utz  
                   
Mon 15-Apr 5:30 Dan River Tunstall GV Marvin Hacker Morris  
Mon 15-Apr 7:30 Dan River Tunstall BV Hacker Marvin Morris  
                   
                   
                   
Tues 16-Apr 4:30 Chatham Hall New Covenant GV Heath R Morris Johnson  
                   
Tues 16-Apr 4:30 LHS Appomattox  GMS Heath B Drinkard xxxxxxxxxxx  
Tues 16-Apr 6:00 LHS Appomattox  BMS Heath B Drinkard xxxxxxxxxxx  
                   
Tues 16-Apr 5:30 Tunstall Patrick Co GV Spivey Uitto Hacker  
                   
Tues 16-Apr 4:30 VES Covenant GV Hemric K Pennix Mazariegos  
                   
                   
                   
Wed 17-Apr 5:30 Appomattox Dan River GV Hiery Cromwell Drinkard  
Wed 17-Apr 7:30 Appomattox Dan River BV Cromwell Hiery Drinkard  
                   
Wed 17-Apr 6:00 Chatham Galileo BV Marvin Snead Avila  
                   
Wed 17-Apr 5:30 GW Magna Vista BJV Spivey Uitto Sifuentes  
Wed 17-Apr 7:30 GW Magna Vista BV Uitto Spivey Sifuentes  
                   
                   
                   
Thrs 18-Apr 4:30 Temple LHS GV Hemric K Smyth Babione  
                   
Thrs 18-Apr 4:00 Timberlake Faith Christian GMS Bryant Patterson xxxxxxxxxxx  
Thrs 18-Apr 6:00 Timberlake Faith Christian GV Bryant Patterson Drinkard  
                   
Thrs 18-Apr 5:30 Tunstall Bassett BJV Snead Uitto Spivey  
Thrs 18-Apr 7:30 Tunstall Bassett BV Uitto Snead Spivey  
                   
                   
                   
Mon 22-Apr 5:30 Appomattox Halifax GJV Shockley Hiery Barrett  
Mon 22-Apr 7:30 Appomattox Halifax GV Hiery Shockley Barrett  
                   
Mon 22-Apr 5:00 Dunbar Rustburg MS Berry Heath B xxxxxxxxxxx moved to 4/24
                   
Mon 22-Apr 5:30 Halifax Appomattox BJV Marvin Holifield Sifuentes  
Mon 22-Apr 7:30 Halifax Appomattox BV Holifield Marvin Sifuentes  
                   
Mon 22-Apr 5:00 JF MS Stan River GMS Lovern Westbrook xxxxxxxxxxx  
                   
Mon 22-Apr 5:00 Liberty MS LCA MS GMS Kemppainen Drinkard xxxxxxxxxxx  
                   
Mon 22-Apr 5:30 LCA MS Liberty MS BMS cancel cancel cancel cancel
                   
Mon 22-Apr 5:30 LCA Rustburg BJV Charron Kappler S Bourgoin  
Mon 22-Apr 7:30 LCA Rustburg BV Kappler S Charron Bourgoin  
                   
Mon 22-Apr 4:30 Sandusky Amherst MS MS Foley Grubba xxxxxxxxxxx moved to 4/25
                   
Mon 22-Apr 4:30 Timberlake Day Spring GV Westbrook Williams Babione cancel
                   
                   
                   
Tues 23-Apr 5:30 Brookville E.C. Glass BJV Utz Griggs Alvey  
Tues 23-Apr 7:30 Brookville E.C. Glass BV Griggs Utz Alvey  
                   
Tues 23-Apr 5:30 Dan River Nelson GV Holifield Hacker Marvin  
Tues 23-Apr 7:30 Dan River Nelson BV Hacker Holifield  Marvin  
                   
Tues 23-Apr 5:30 Halifax GW BJV Peer Kappler Sifuentes  
Tues 23-Apr 7:30 Halifax GW BV Kappler Peer Sifuentes  
                   
Tues 23-Apr 5:30 GW Halifax GJV Avila Spivey Snead  
Tues 23-Apr 7:00 GW Halifax GV Spivey Avila Snead  
                   
Tues 23-Apr 5:30 Heritage Liberty BJV Kappler S Grubba Stone  
Tues 23-Apr 7:30 Heritage Liberty BV Grubba Kappler S Stone  
                   
Tues 23-Apr 5:30 LCA Jefferson Forest BJV Cromwell Charron Wildermuth  
Tues 23-Apr 7:30 LCA Jefferson Forest BV Charron Cromwell Wildermuth  
                   
Tues 23-Apr 4:30 Linkhorne Appomattox GMS Pennix Hemric M xxxxxxxxxxx  
Tues 23-Apr 6:00 Linkhorne Appomattox BMS Pennix Hemric M xxxxxxxxxxx  
                   
Tues 23-Apr 4:30 Monelison Sandusky MS Berry Lovern xxxxxxxxxxx  
                   
Tues 23-Apr 4:45 New Covenant Carlisle GV Hemric K Thomas Shockley  
Tues 23-Apr 6:30 New Covenant Chatham Hall GJV Thomas Jones Shockley  
                   
Tues 23-Apr 5:30 Rustburg Amherst BJV Highsmith Uitto Morris  
Tues 23-Apr 7:30 Rustburg Amherst BV Uitto Highsmith Morris  
                   
Tues 23-Apr 5:00 Timberlake Blue Ridge GV Benzinger Bryant XXXXXXX late add
                   
Tues 23-Apr 4:30 VES North Cross GV Henry Kemppainen Bourgoin  
                   
                   
                   
Wed 24-Apr 5:00 Altavista Dan River GV Uitto Wildermuth Johnson  
Wed 24-Apr 7:00 Altavista Dan River BV Wildermuth Uitto Johnson  
                   
Wed 24-Apr 5:30 Amherst Brookville BJV Thomas Grubba xxxxxxxx  
Wed 24-Apr 7:00 Amherst Brookville BV Charron Thomas Grubba  
                   
Wed 24-Apr 5:00 Amherst MS Perry McCluer MS Kemppainen Edson xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 24-Apr 5:30 Brookville Liberty MS BMS Hemric M Patterson xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 24-Apr 5:30 Brookville LCA GJV Hemric K Benzinger xxxxxxxxxx  
Wed 24-Apr 7:00 Brookville LCA GV ms Hemric K Benzinger  
                   
Wed 24-Apr 5:00 Dunbar Rustburg MS Pennix xxxxxxxx xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 24-Apr 6:00 Galileo Appomattox BV Marvin Sifuentes Avila at GW
                   
Wed 24-Apr 4:30 JF MS Appomattox GMS Bryant Stalker xxxxxxxxxxx  
Wed 24-Apr 6:00 JF MS Appomattox GMS Bryant Stalker xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 24-Apr 4:30 LCA Linkhorne GMS Berry Barrett xxxxxxxxxxx  
Wed 24-Apr 6:00 LCA Linkhorne BMS Berry Barrett xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 24-Apr 5:30 Liberty  Stan River BJV Williams Lesniak Westbrook  
Wed 24-Apr 7:30 Liberty  Stan River BV Lesniak Williams Westbrook  
                   
Wed 24-Apr 5:00 Liberty MS Brookville GMS Lovern Griggs xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 24-Apr 4:30 VES Chatham Hall GJV Westbrook Patterson Benzinger cancel
                   
                   
                   
Thrs 25-Apr 5:00 Appomattox Nelson MS Bryant Thomas xxxxxxxxxxx  
                   
Thrs 25-Apr 5:00 Brookville  Monelison BMS Berry Kemppainen xxxxxxxxxxx  
                   
Thrs 25-Apr 5:30 Chatham Altavista GV Uitto Holifield Morris  
Thrs 25-Apr 7:00 Chatham Altavista BV Holifield Uitto Morris  
                   
Thrs 25-Apr 4:30 Dunbar LHS GMS Westbrook Patterson xxxxxxxxxxx  
Thrs 25-Apr 6:00 Dunbar LHS BMS Westbrook Patterson xxxxxxxxxxx  
                   
Thrs 25-Apr 5:30 GW Franklin Co BJV Spivey Hacker Avila  
Thrs 25-Apr 7:30 GW Franklin Co BV Hacker Spivey Avila  
                   
Thrs 25-Apr 5:30 Heritage Brookville GJV Drinkard Hiery xxxxxxxx  
Thrs 25-Apr 7:30 Heritage Brookville GV Hiery Drinkard Kemppainen  
                   
Thrs 25-Apr 6:00 Jefferson Forest Amherst GJV Heath B Grubba Babione  
Thrs 25-Apr 7:30 Jefferson Forest Amherst GV Grubba Heath B Babione  
                   
Thrs 25-Apr 5:30 Liberty LCA GJV Stone Boston Alvey  
Thrs 25-Apr 7:30 Liberty LCA GV Boston Stone Alvey  
                   
Thrs 25-Apr 5:00 New Covenant Timberlake GMS cancel cancel cancel  
                   
Thrs 25-Apr 5:00 New Covenant Miller School GV Wildermuth Hemric M Cline late add
                   
Thrs 25-Apr 6:00 Rustburg E C Glass GV Kappler  Kappler S Mazariegos  
                   
Thrs 25-Apr 4:30 Sandusky Amherst MS MS Benzinger Smyth xxxxxxxxxxx new game
                   
Thrs 25-Apr 5:00 Timberlake LHS GV Utz Foley Edson  
                   
Thrs 25-Apr 5:30 Tunstall Martinsville GV Marvin Sifuentes Snead  
                   
Thrs 25-Apr 4:30 VES New Covenant GV Wildermuth Hemric M Mazariegos cancel
                   
                   
                   
Fri 26-Apr 5:30 Amherst Jefferson Forest BJV Kappler Leon Stalker  
Fri 26-Apr 7:00 Amherst Jefferson Forest BV Leon Kappler Stalker  
                   
Fri 26-Apr 5:30 Appomattox Nelson BJV Shockly Cromwell Bourgoin cancel
Fri 26-Apr 7:00 Appomattox Nelson BV Cromwell Shockly Bourgoin cancel
                   
Fri 26-Apr 5:30 Brookville Heritage BJV Wildermuth Alvey Boston  
Fri 26-Apr 7:00 Brookville Heritage BV Alvey Wildermuth Boston  
                   
Fri 26-Apr 5:30 Chatham Altavista GV Eubank Hacker Uitto moved to
Fri 26-Apr 7:00 Chatham Altavista BV Hacker Eubank Uitto 25-Apr
                   
Fri 26-Apr 4:30 Chatham Hall EMHS GV Westbrook Grubba Kemppainen  
                   
Fri 26-Apr 5:00 Dan River Galileo BV Holifield Spivey Johnson  
                   
Fri 26-Apr 5:30 E.C. Glass Rustburg BJV Hemric K Lesniak Kappler S city Stadium 
Fri 26-Apr 7:00 E.C. Glass Rustburg BV Lesniak Hemric K Kappler S city Stadium 
                   
Fri 26-Apr 5:30 Halifax Franklin Co GJV Marvin Peer Morris  
Fri 26-Apr 7:00 Halifax Franklin Co GV Peer Marvin Morris  
                   
Fri 26-Apr 5:30 GW Patrick Co BJV Sifuentes Snead Avila  
Fri 26-Apr 7:00 GW Patrick Co BV Snead Sifuentes Avila  
                   
Fri 26-Apr 5:30 LCA Liberty BJV Benzinger Furnish Stone  
Fri 26-Apr 7:00 LCA Liberty BV Furnish Benzinger Stone  
                   
Fri 26-Apr 5:00 New Covenant Miller School GV Boston Barrett Heath B cancel
Fri 26-Apr 7:00 New Covenant Timberlake  GMS Barrett xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx  
                   
                   
                   
Mon 29-Apr 5:00 Altavista Prince  Edwards GV Hemric K Sifuentes Morris  
                   
Mon 29-Apr 5:30 Amherst Liberty GJV Kappler S Utz Highsmith  
Mon 29-Apr 7:00 Amherst Liberty GV Utz Kappler S Highsmith  
                   
Mon 29-Apr 5:30 Appomattox Nelson GJV Shockley Grubba xxxxxxxxx  
Mon 29-Apr 7:00 Appomattox Nelson GV Grubba Shockley Hemric M  
                   
Mon 29-Apr 5:00 Appomattox Rustburg MS Hemric M Patterson xxxxxxxxxxx  
                   
Mon 29-Apr 6:00 Brookville Rustburg GV Westbrook Jones Mazariegos  
                   
Mon 29-Apr 4:30 Dunbar LCA GMS Berry Heath B xxxxxxxxxxx  
Mon 29-Apr 6:00 Dunbar LCA BMS Berry Heath B xxxxxxxxxxx  
                   
Mon 29-Apr 5:00 Galileo Dan River BV Uitto Hacker Marvin at GW
Mon 29-Apr 7:00 GW Bassett BV Hacker Uitto Marvin  
                   
Mon 29-Apr 4:30 Linkhorne JF MS GMS Stalker Stone xxxxxxxxxxx city Stadium 
Mon 29-Apr 5:45 E.C. Glass Jefferson Forest GJV Pennix Stalker Stone city Stadium 
Mon 29-Apr 7:30 E.C. Glass Jefferson Forest GV ms Pennix Stone city Stadium 
                   
Mon 29-Apr 5:30 LCA Heritage GJV Caudill Bryant xxxxxxxxx  
Mon 29-Apr 7:00 LCA Heritage GV Lesniak Caudill Bryant  
                   
Mon 29-Apr 5:00 Liberty MS Stan River BMS Kemppainen Patterson xxxxxxxxxxx  
                   
Mon 29-Apr 5:30 Liberty Heritage BIV Wildermuth Alvey xxxxxxxxx  
Mon 29-Apr 7:00 Liberty Heritage BV Alvey Wildermuth Kemppainen  
                   
Mon 29-Apr 4:30 Monelison Linkhorne MS Gifford Smyth xxxxxxxxxxx  
                   
Mon 29-Apr 4:30 Temple Roanoke Valley GV Henry Edson xxxxxxxxxx  
                   
Mon 29-Apr 4:30 Timberlake Stuart Hall GMS Westbrook Cline xxxxxxxxxxx  
                   
                   
                   
Tues 30-Apr 6:00 Appomattox Magna Vista GJV Hemric M Lovern Shockley   
                   
Tues 30-Apr 5:30 Heritage LCA BJV Westbrook Griggs Stone  
Tues 30-Apr 7:00 Heritage LCA BV Griggs Westbrook Stone  
                   
Tues 30-Apr 4:30 JF MS Linkhorne BMS Wildermuth Heath B xxxxxxxxxxx  
Tues 30-Apr 6:00 Jefferson Forest E.C. Glass BJV Wildermuth Boston Alvey  
Tues 30-Apr 7:00 Jefferson Forest E.C. Glass BV Lesniak Alvey Boston ms as 4th
                   
Tues 30-Apr 5:30 Liberty Amherst BJV Hiery Furnish Pennix  
Tues 30-Apr 7:00 Liberty Amherst BV Furnish Hiery Pennix  
                   
Tues 30-Apr 4:30 Monelison Amherst  MS Berry Smyth xxxxxxxxxxx  
                   
Tues 30-Apr 5:00 New Covenant Roanoke Catholic GV Thomas Heath B Barrett cancel
                   
Tues 30-Apr 5:30 Rustburg Brookville BJV Kappler Uitto Eubank  
Tues 30-Apr 7:00 Rustburg Brookville BV Uitto Eubank Kappler  
                   
Tues 30-Apr 5:30 Tunstall Magna Vista BJV Spivey Snead Hacker  
Tues 30-Apr 7:30 Tunstall Magna Vista BV Hacker Snead Spivey  
                   
Tues 30-Apr 4:00 VES New Covenant GV Thomas Patterson Kemppainen  
Tues 30-Apr 5:30 VES Chatham Hall GJV Highsmith Highsmith Kemppainen  
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
Wed 1-May 5:00 Amherst MS Linkhorne MS Stanley Thomas xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 1-May 5:30 Altavista Appomattox GV Boston Patterson Stalker  
Wed 1-May 7:00 Altavista Appomattox BV ms Boston Stalker  
                   
Wed 1-May 5:00 Amherst Nelson GJV Kemppainen Leon Barrett  
Wed 1-May 6:30 Amherst Nelson GV Leon Kemppainen Barrett  
                   
Mon 1-May 5:30 Appomattox Liberty MS BMS cancel cancel moved to 5/6  
                   
Wed 1-May 5:00 Brookville MS JF MS BMS Caudill Bryant xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 1-May 4:30 Chatham Hall VES GV Hemric M Pennix Eubank  
                   
Wed 1-May 5:00 Dan River Chatham BV Uitto Marvin Morris  
Wed 1-May 6:30 Dan River Chatham GV Marvin Uitto Morris  
                   
Wed 1-May 4:30 Dunbar Sandusky GMS Berry Skow xxxxxxxxxxx  
Wed 1-May 6:00 Dunbar Sandusky BMS Berry Skow xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 1-May 5:30 GW Bassett GJV Avila Hacker Westbrook  
Wed 1-May 7:00 GW Bassett GV Hacker Avila Westbrook  
                   
Wed 1-May 5:30 Halifax Patrick Co BJV Sifuentes Holifield Johnson  
Wed 1-May 7:00 Halifax Patrick Co BV Holifield Sifuentes Johnson  
                   
Wed 1-May 5:00 JF MS Brookville MS GMS Shockley Hemric K xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 1-May 5:30 LCA Brookville BJV Wildermuth Griggs Williams  
Wed 1-May 7:00 LCA Brookville BV Griggs Wildermuth Williams  
                   
Wed 1-May 5:00 Liberty MS Appomattox GMS Lovern Edson xxxxxxxxxxx pay officials
                   
                   
                   
Thrs 2-May 4:30 Appomattox LHS GMS Shockley Stanley xxxxxxxxxxx pay officials
Thrs 2-May 6:00 Appomattox LHS BMS Shockley Stanley xxxxxxxxxxx xxxxxxxx
                   
Thrs 2-May 5:00 Chatham Hall ??? GJV Lovern Griggs Morris pay officials
                   
Thrs 2-May 6:00 Heritage Rustburg GV Wildermuth Thomas Stalker senior night
                   
Thrs 2-May 6:00 Jefferson Forest Brookville GJV Williams Kappler Heath B  
Thrs 2-May 7:30 Jefferson Forest Brookville GV Kappler Heath B Williams  
                   
Thrs 2-May 5:30 Liberty E.C. Glass GJV Westbrook Kappler S Alvey  
Thrs 2-May 7:00 Liberty E.C. Glass GV Kappler S Westbrook Alvey  
                   
Thrs 2-May 5:30 LCA Amherst GJV Boston Utz Charron  
Thrs 2-May 7:00 LCA Amherst GV Utz Boston Charron  
                   
Thrs 2-May 5:00 Timberlake  Roanoke Valley GV Henry Stanley xxxxxxx  
                   
Thrs 2-May 5:00 New Covenant  Roanoke Catholic GV Pennix Kemppainen xxxxxxx  
                   
Thrs 2-May 5:30 Tunstall Dan River BV Hacker Uitto Peer  
Thrs 2-May 7:30 Tunstall Dan River GV Uitto Hacker Peer  
                   
                   
                   
Fri 3-May 5:00 Altavista Nelson BV Highsmith Caudill Heath B  
Fri 3-May 6:30 Altavista Nelson GV Caudill Highsmith Heath B  
                   
Fri 3-May 5:00 Amherst LCA BJV Stone Alvey Mazariegos  
Fri 3-May 6:30 Amherst LCA BV Alvey Stone Mazariegos  
                   
Fri 3-May 5:30 Brookville Jefferson Forest BJV Kappler Leon Shockley  
Fri 3-May 7:00 Brookville Jefferson Forest BV Leon Kappler Shockley  
                   
Fri 3-May 5:00 Dan river Appomattox BV Hacker Spivey Sifuentes  
Fri 3-May 7:00 Dan river Appomattox GV Spivey Hacker Sifuentes  
                   
Fri 3-May 4:30 Linkhorne Dunbar BMS Wildermuth Hemric K xxxxxxxxxxx  
Fri 3-May 5:45 E.C. Glass Liberty BJV Hemric K Wildermuth Kappler S city Stadium 
Fri 3-May 7:30 E.C. Glass Liberty BV Kappler S Hemric K Wildermuth city Stadium 
                   
Fri 3-May 5:30 GW Tunstall BJV Avila Uitto Charron  
Fri 3-May 7:00 GW Tunstall BV Charron Uitto Avila  
                   
Fri 3-May 5:30 Halifax Bassett BJV Westbrook Peer Morris  
Fri 3-May 7:00 Halifax Bassett BV Peer Westbrook Morris  
                   
Fri 3-May 4:30 LHS Westover GV Bryant Smyth xxxxxxxxxxx cancel
                   
Fri 3-May 7:00 New Covenant  VES GJV Lovern Stanley Barrett  
                   
Fri 3-May 5:30 Rustburg Heritage BJV Thomas Williams Kemppainen  
Fri 3-May 7:00 Rustburg Heritage BV Williams Kemppainen Thomas  
                   
Fri 3-May 5:30 Tunstall GW GV Holifield Johnson xxxxxxxxxxx  
                   
                   
                   
Sat 4-May 1:00 Timberlake  Westover GV Lewis Kappler Kappler S playoff
                   
                   
                   
Mon 6-May 5:30 Amherst Heritage GJV Cromwell Utz Stalker  
Mon 6-May 7:00 Amherst Heritage GV Utz Cromwell Stalker  
                   
Mon 6-May 5:30 Appomattox Altavista BV Kappler S Caudill Shockley  
Mon 6-May 7:30 Appomattox Altavista GV Caudill Kappler S Shockley  
                   
Mon 6-May 5:30 Appomattox Liberty MS GMS Hemric M Lovern xxxxxxxxxxx  
                   
Mon 6-May 5:30 Brookville Liberty GJV Westbrook Charron Barrett  
Mon 6-May 7:00 Brookville Liberty GV Charron Westbrook Barrett  
                   
Mon 6-May 5:00 Brookville MS JF MS GMS Gifford Patterson xxxxxxxxxxx  
                   
Mon 6-May 5:30 E.C. Glass LCA GJV Wildremuth Wildremuth Kemppainen city Stadium 
Mon 6-May 7:00 E.C. Glass LCA GV Henry Henry Kemppainen city Stadium 
                   
Mon 6-May 5:30 Galileo Chatham BV Uitto Hacker Sifuentes at GW
Mon 6-May 7:30 GW Dan River GV Hacker Uitto Sifuentes  
                   
Mon 6-May 5:30 JF MS Liberty MS BMS cancel cancel xxxxxxxxxxx  
                   
Mon 6-May 4:30 LHS Dunbar GMS Heath B Edson xxxxxxxxxxx  
Mon 6-May 5:45 LHS Dunbar BMS Heath B Edson xxxxxxxxxxx  
                   
Mon 6-May 4:30 Linkhorne Sandusky GMS Seufer Berry xxxxxxxxxxx  
Mon 6-May 6:00 Linkhorne Sandusky BMS Seufer Berry xxxxxxxxxxx  
                   
Mon 6-May 5:00 Liberty MS Appomattox BMS Pennix Skow  xxxxxxxxxxx  
                   
Mon 6-May 3:30 New covenant Onward Academy GMS Barrett Stalker xxxxxxxxxxx  
                   
Mon 6-May 5:00 Rustburg MS Brookville MS BMS Griggs Germeroth xxxxxxxxxxx  
                   
Mon 6-May 6:30 Rustburg Jefferson Forest GV Griggs Eubank Utz  
                   
Mon 6-May 5:45 Tunstall Magna Vista GV Spivey Avila Morris senior night
                   
                   
                   
Tue 7-May 4:30 Dunbar Monelison BMS Berry Lovern xxxxxxxxxxx  
                   
Tue 7-May 5:30 Galileo Nelson BV Hacker Morris Avila at GW
                   
Tue 7-May 5:30 Halifax Martinsville BJV Westbrook Kappler Sifuentes cancel
Tue 7-May 6:00 Halifax Martinsville GV Kappler Westbrook Sifuentes senior night
                   
Tue 7-May 5:30 Heritage Amherst BJV Thomas Utz Shockley  
Tue 7-May 7:00 Heritage Amherst BV Utz Thomas Shockley  
                   
Tue 7-May 6:00 Jefferson Forest Rustburg BJV Pennix Kappler S Stalker  
Tue 7-May 7:30 Jefferson Forest Rustburg BV Kappler S Pennix Stalker  
                   
Tue 7-May 5:30 LCA E.C. Glass BJV Cromwell Uitto Stone  
Tue 7-May 7:00 LCA E.C. Glass BV Uitto Cromwell Stone  
                   
Tue 7-May 5:30 Liberty Brookville BJV Boston Griggs Kemppainen  
Tue 7-May 7:00 Liberty Brookville BV Griggs Boston Kemppainen  
                   
Tue 7-May 4:30 Temple SML GV Wildermuth Patterson Gifford  
                   
Tue 7-May 5:30 Tunstall Patrick Co BJV Spivey Eubank Holifield  
Tue 7-May 7:30 Tunstall Patrick Co BV Holifield Spivey Eubank  
                   
Tue 7-May 4:30 VES New covenant GV Lewis Germeroth Edson playoff
                   
                   
                   
Wed 8-May 5:00 Appomattox MS Brookville MS GMS Lovern Smyth xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 8-May 5:30 Appomattox Chatham BV Griggs Stone Stalker senior night
Wed 8-May 7:30 Appomattox Chatham GV Stone Griggs Stalker senior night
                   
Wed 8-May 5:00 Brookville MS Appomattox BMS Caudill Germeroth xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 8-May 5:30 GW Martinsville GJV Peer Spivey Holifield cancel
Wed 8-May 6:00 GW Martinsville GV Spivey Peer Holifield  
                   
Wed 8-May 5:30 JF MS Liberty MS BMS Westbrook Williams xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 8-May 4:30 LCA MS Sandusky GMS Seufer Boston xxxxxxxxxxx  
Wed 8-May 6:00 LCA MS Sandusky BMS Seufer Boston xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 8-May 5:00 Liberty MS JF MS GMS Pennix Kemppainen xxxxxxxxxxx  
                   
Wed 8-May 5:00 Linkhorne Dunbar GMS Berry Barrett xxxxxxxxxxx  
Wed 8-May 6:15 Linkhorne Dunbar BMS Berry Barrett xxxxxxxxxxx  
                   
                   
                   
Thrs 9-May 5:00 Amherst E.C. Glass GJV Boston Henry Kemppainen  
Thrs 9-May 7:00 Amherst E.C. Glass GV Henry Boston Kemppainen  
                   
Thrs 9-May 5:30 Appomattox Nelson BV Charron Caudill Bryant  
Thrs 9-May 7:00 Appomattox Nelson GV Caudill Charron Bryant  
                   
Thrs 9-May 5:00 Appomattox LHS MS Berry Lovern xxxxxxxxxxx  
                   
Thrs 9-May 5:30 Chatham Appomattox BV cencel cencel Eubank cencel
Thrs 9-May 7:30 Chatham Appomattox GV cancel cancel Eubank cancel
                   
Thrs 9-May 5:30 Halifax Magna Vista BJV Peer Uitto Sifuentes  
Thrs 9-May 7:00 Halifax Magna Vista BV Uitto Peer Sifuentes  
                   
Thrs 9-May 5:30 Heritage Jefferson Forest GJV Kappler Wildermuth Heath B  
Thrs 9-May 7:00 Heritage Jefferson Forest GV Wildermuth Kappler Heath B  
                   
Thrs 9-May 5:30 LCA Brookville GJV Stone Stalker Abbott  
Thrs 9-May 7:00 LCA Brookville GV Lesniak Stalker Abbott  
                   
Thrs 9-May 6:00 Liberty Rustburg GV Pennix Thomas Westbrook  
                   
Thrs 9-May 5:00 LHS Timberlake GV Caudill Bryant xxxxxxxxxxx Smyth
                   
                   
                   
Fri 10-May 6:00 Appomattox Galileo BV Caudill Bryant Germeroth  
                   
Fri 10-May 5:30 Brookville LCA BJV Thomas Charron Kappler  senior night
Fri 10-May 7:00 Brookville LCA BV Charron Thomas Kappler senior night
                   
Fri 10-May 5:30 Chatham Nelson Co GV Hacker Spivey Holifield home coming
Fri 10-May 7:30 Chatham Nelson Co BV Spivey Hacker Holifield home coming
                   
Fri 10-May 5:00 Dan River Altavista BV Snead Sifuentes Peer  
Fri 10-May 7:00 Dan River Altavista GV Sifuentes Snead Peer  
                   
Fri 10-May 5:30 E.C. Glass Amherst BJV Highsmith Kemppainen Kappler S city Stadium 
Fri 10-May 7:00 E.C. Glass Amherst BV Kappler S Highsmith Kemppainen city Stadium 
                   
Fri 10-May 6:00 Jefferson Forest Heritage BJV Westbrook Cromwell    
Fri 10-May 7:30 Jefferson Forest Heritage BV Cromwell Westbrook    
                   
Fri 10-May 5:30 Liberty Jefferson Forest GJV Eubank Stone Skow  
Fri 10-May 7:00 Liberty Jefferson Forest GV Stone Eubank Skow  
                   
Fri 10-May 5:30 Rustburg Liberty BJV   Uitto    
Fri 10-May 7:00 Rustburg Liberty BV Uitto      
                   
                   
                   
Mon 13-May 5:00 Altavista Chatham BV     Eubank  
Mon 13-May 6:30 Altavista Chatham GV     Eubank  
                   
Mon 13-May 5:30 Liberty Jefferson Forest BJV        
Mon 13-May 7:00 Liberty Jefferson Forest BV        
                   
                   
                   
                   
Tues 14-May TBD District Games         Shockley  
                   
Tues 14-May 6:00 Doogwood Dist. Semifinal BV        
                   
Tues 14-May 6:00 Doogwood Dist. Semifinal BV        
                   
Wed 15-May TBD Seminole district Playoffs BV     Shockley  
Wed 15-May TBD Seminole district Playoffs BV        
                   
Fri 17-May 6:00 Doogwood Dist. Final BV        
                   
Fri 17-May TBD Seminole Semifinals   GV        
                   
Fri 17-May TBD Seminole Semifinals   BV        
                   
                   
                   
Mon 20-May 5:30 Seminole Distric Finals GV       at Heritage
Mon 20-May 7:30 Seminole Distric Finals BV       at Heritage
                   
                   
Mon 27-May TBD Regional Playoffs            
                   
                   
                   
Wed 29-May TBD Regional Playoffs            
                   
                   
                   
Fri 31-May TBD Regional Finals